Warsztaty "Przemawianie Duszy"

Kochani zapraszam na indywidualnie dopasowane warsztaty dla jednej osoby. Uwzględniające jej miejsce w drodze do siebie, jej potrzeby i dla niej adekwatne narzędzia kreacji. Robiłam już takie eksperymenty i dobrze się w nich czuję. Kiedy pracuję indywidualnie z człowiekiem i skupiam się tylko na nim, na jego energii i potrzebie chwili czuję, że energia się nie rozprasza na kilka osób, tylko dociera do tej jednej. I takie mam wrażenie, że ja mam większe pole do wykazania się swoją osobistą preferencją. Z natury jestem osobą introwertyczną, bardzo wrażliwą na odczytywanie energii i praca z dużą grupą ludzi jest dla mnie po prostu nie do ogarnięcia.
Podczas własnego procesu dochodzenia do odczuwania siebie, odkryłam, że uwielbiam pracować z jedną osobą na raz i to na odległość, nie widząc jej przez monitor. Zbyt dużo bodźców mnie męczyło i uciekałam podświadomie od warsztatów. Mam dużo wiedzy do zaoferowania i jeszcze zrobię taki eksperyment, warsztaty przez skypa dla jednej osoby, dla niej tylko przygotowane.
Warsztaty " Przemawianie Duszy"- przekażę na nich wszystko, co umiem, aby więcej ludzi umiało udrażniać kanał porozumienia umysłu z intuicją i uczyło tego innych. Tak więc, jeśli ktoś jest chętny i poczuje, że taka przygoda ze mną jest dla niego i ma potrzebę poznawać siebie w bezpiecznej przestrzeni, cichej i ukierunkowanej tylko na niego, to zapraszam.

Zajęcia na skypie będą odbywać się po kilka godzin dziennie, jakieś 3-4 godziny. Cały program, tak przypuszczam, będzie wynosił jakieś 12-14 godzin, ale to nigdy nie jest stałe


Koszt 1600 zł.