Obraz "Szamanka Szczęścia"

Obraz nosi nazwę ”Szamanka Szczęścia” jest malowany dla Eweliny

Obraz dla Eweliny.

Gdzieś w głębi duszy, jesteśmy istotami z planety zmysłowego szczęścia:) Kochamy słońce, morze, wiatr, tańczyć w ciepłym deszczu i wystawiać twarz do pocałunków. Masować stopy o ciepły piasek, zanurzać ciało w ciepłych olejach.

Piękne ciało, piękna dusza, piękne przebywanie z przyrodą, która otwiera zmysłowe doznania ciała.
Jesteś Droga Ewelino stworzona do radości dbania o ciało, traktowania go, jak cudownie mądrą istotę.
Jesteś tu po to, aby cieszyć się zdrowiem, siłą, aby wypełniać się uczuciami i odczuciami. Stworzona dla ciepła i otulenia.
Kiedy młodość zmieni formę i kształt, staje się dojrzałe jak wino, wtedy zostaje nam tylko piękno w czystej postaci.
Im człowiek dojrzalszy w swej świadomości, tym mniej erotyzmu a więcej cieszenia się właśnie tym pięknem. Bez szaleństw zalewających zmysły, bez pożądania i natychmiastowego spełnienia, w zamian wybudza się potrzeba bycia blisko z drugim człowiekiem, dotyku, odżywczego przytulenia.
Wtedy cieszymy się każdą częścią naszego ciała, mamy wreszcie na to czas i przestrzeń. Widzimy pięć palców u nogi, każdy innej długości, kształt paznokcia bliskiej nam osoby i rozpływamy się nad tym w zachwycie.
Zachwyca nas piękno boskiego dzieła. Kończy się jego wykorzystywanie a zaczyna dbałość, budzi się miłość i zadowolenie z życia.
Kto by pomyślał, że można mieć taką misję życiową. A nasze umysły marzą o czymś wielkim, wyjątkowym, misyjnym, zbawiennym świat a tu proszę misją jest miłość do ciała, dojrzałe jego rozumienie i radość z jego posiadania. I to też jest rozwój duchowy, i taką potrzebę doświadczania ma dusza. Ciekawe, naprawdę bardzo ciekawe!.

Pozdrawiam wszystkich.