Obraz "Złote rybki"

Obraz nosi nazwę ”Złote rybki.

Obraz dla Młodej Pary

Zdarzyła mi się przyjemność malowania obrazu dla Młodej Pary.
Była to miła przygoda i wiecie co, jak to zawsze w życiu bywa, nic nie przytrafia się nam przez przypadek. Informacja płynie ze wszystkich stron.
Upiekłam dla mojego męża kruche ciasto z porzeczkami. Zapytacie pewnie, jaki to ma związek z malowaniem obrazu?
A właśnie, że ma. Sens odnajdziecie w opisie do obrazu.

Obraz dla Młodej Pary…….
Gorzko, gorzko, chciałoby się krzyknąć. Oblać wódką szczęście i na koniec stłuc kieliszki. Można i tak przypieczętować miłość i wspólna drogę, ale można też inaczej.
Spokojnie, nie biegnąc za niczym. Uważnie obserwując dokąd chce się dojść, czego się potrzebuje i obdarzać się wzajemnie realizacją marzeń. Ale nie tych związanych z chęcią posiadania a tych, które będą nas zbliżać i kierować w tę samą stronę życia. Na spokojne i przejrzyste wody.
Kiedy stajemy się dla siebie nawzajem, jak złote rybki spełniające marzenia, pragnienia i potrzeby, życie układa się miło, sielsko, troskliwie i spokojnie. Wytwarza się więź niewidoczna dla oka i ucha. Jest to więź niema. Pięknie wibrująca wspólnym życie bez deklaracji miłości na zawsze, na stałe. Taka miłość złotych rybek, jest skoncentrowana na spełnieniu się w życiu najlepiej i najpiękniej jak się da. Nie ma nic piękniejszego w związku jak obdarowywać się sobą nawzajem. Wtedy miłość staje się trwała i ważna.
Ryba - Symbol życia, płodności i męskości oraz bogactwa.
Życzę wszelkiej pomyślności.

Kocham podziwiać !!!!

Pozdrawiam wszystkich.