Obraz "Sweet cherries"

Obraz nosi nazwę ”Sweet cherries.

Obraz dla Catheriny...
Sweet cherries.
Czereśnie i czereśniowe wewnętrzne dziecko, mieszka w każdym z nas.
To taki nasz ogrodnik przyjemnego, smacznego wzrostu i pielęgnacji naszego życia. Zawsze patrzy w kierunku płodności, radości rozrastania i przyjemności wynikającej z wypielęgnowanego życia.
Czereśniowa dziewczynka wie, że jesteś idealna ale zawsze jest jeszcze miejsce na doskonalenie się, podlewanie i piękne rozmowy samego ze sobą. Nie od dziś wiadomo, że rośliny, do których się pięknie mówi, rosną piękniej, wyżej i dorodniej.
Każda żywa istota potrzebuje dobroci i podlania obecnością, słowem, wodą i miłością.
Czereśniowa dziewczynka to wie i przytula owoce swojej pracy, cieszy się na ich widok, jest jak dziecko, które w zachwycie przeżywa życie.
Czereśnie zwiastują udany i płodno- słodki okres w życiu. Przynoszą otwartość na miłość i na przyjemności z nią związane.
Proszę, zasadź czereśniowe drzewo w ogrodzie swojego życia i pielęgnuj go każdego dnia miłością do siebie.
Uwielbiaj przyjemne smaki życia i pielęgnuj je, jak zaczarowany ogrodnik, który posiada najpiękniejszy ogród na świecie a w nim najsłodsze drzewa wszechświata.
Jesteś słodka jak sweet cherries…..to twoja misja na to wcielenie. Delektować i obdarzać innych energią słodkiego czereśniowego smaku. Masz niezwykłą moc obdarzania ludzi piękną energią czereśniowego, owocującego drzewa. Ludzie mogą się przy tobie czuć, jakby delektowali się smakiem świeżo zerwanej z drzewa czereśni. Mogą się przy tobie odprężyć i zacząć wreszcie delektować się życiem pięcioma zmysłami a szczególnie smakiem
.

Kocham podziwiać !!!!

Pozdrawiam wszystkich.