Obraz "Lilija Biała"

Obraz nosi nazwę ”Lilija Biała.

Nenufary, zrodzone z wody, symbol nieskończonego piękna, czystości, niewinności, nadziei i intuicyjnego odczuwania. KOBIETA. Kiedy rodzi się kobieta, moc truchleje…. Pan niebiosów obnażony.
Bóg śpiewa kolędy na jej cześć.
Kiedy kobieta się rodzi, świat wstrzymuje oddech, a wszystko co żyje już wie, że będzie piękniej i mądrzej. Z każdą narodzoną kobietą świat przybierze mądrzejszą formę.
Kobieta siedzi po prawicy ojca i jest jego ukochaną córą.
Boża córa, najukochańsza. Siedzi po prawicy, godna, czysta, jak lilija biała, jego ziemska następczyni. Jej łono stworzone do płodzenia, rodzenia i kreacji a umysł najdoskonalszy na świecie łączący boskie ze zrozumieniem praw przyrody. Matka wszelkiego życia. I kobiecego i męskiego.
Ukochana …w trójcy jedyna. Jak te trzy motyle unoszące się wokół głowy. Zawierająca w sobie trzy pierwiastki- Boga ojca, córę Bożą i Ducha świętego.
Powiedzieli ci ludzie, że nie jesteś godna kreować, że wszystko co stworzysz, powstało z grzechu i łona rozpusty. Wszystko co wypuścisz z siebie na świat jest skalane pierworodnym grzechem.
A ja ci zaprawdę powiadam, Twoja boska część w tobie, że cię kocham !!!
A Twoje oczy, niebieskie i duże stworzyłem dla pięknego oglądania świata. Ludzie powiedzieli ci, że służą do kuszenia. A ciało do pożądania. Ja ci powiadam zaprawdę, że ciało twoje służy do miłowania i kreowania. Jesteś płodna, twórcza i genialna. Nie masz mniejszego mózgu od mojego syna a mój syn nie jest bardzie wartościowy niż moja córa. Wszystko co ze mnie zrodzone jest równie ważne.
Nikt nie ma boskiego prawa pomiatać obniżając wartością kobiety. Nikt nie ma boskiego prawa jej pożądać i podporządkowywać. Nikt nie ma prawa odbierać jej wolności ubezwłasnowalniając. Odbierając jej prawo do głosu uśmiercisz część mnie. Mówiąc jej, że jest słaba, że nie da rady grzeszysz wobec mnie. Mówiąc, ze jest nieczysta, mówisz, że Bóg w którego wierzysz jest nieczysty.
Kobieta może rodzić idee zamiast dzieci, i jest tak samo przeze mnie kochana. Rodzi bowiem moje idee, które przez nią przemówią.
Zrodzona z nieba i ziemi - KOBIETA.
Zrodzona z boskiej miłości i oceanu możliwości……
Mądra, genialna, wspaniała, zmienna - Kobieta.
Już czas, aby przywrócić siebie kobietę na właściwe miejsce, które jest po prawicy Boga ojca, a nie po lewicy, lub nigdzie, jak wmówił ci świat.
KOBIETO - posługa wobec innych skończona!
Czas na realizację Boga w Tobie.

Kocham podziwiać !!!!

Pozdrawiam wszystkich.