Obraz "Łagodni marzyciele"

Obraz nosi nazwę ”Łagodni marzyciele.

Świat zakochał się w silnych i mocno stąpających po ziemi ludziach.
Ale są jeszcze przecież inni ludzie. Łagodni marzyciele. Pięknie patrzący na świat i na życie. Bujający w obłokach, z ogromnie i pięknie wykształconą wyobraźnią. Stworzeni do pisania najpiękniejszych bajek, historyjek, przypowieści i opowiadań. Zawsze kończących się happy endem i morałem.
To oni właśnie tworzą ten lepszy, piękniejszy świat. Nastawieni bowiem na przeżywanie cudnego życia, a nie na zdobywanie. Pięknie myślą, pięknie czują i pięknie żyją. Może nieco nieproduktywnie w ocenie ludzi, w których zakochał się świat. Ale to nic, moda na miłość właśnie się zmienia, dzięki takim sarenkowym ludziom z pięknymi niebieskimi niewinnymi oczami.
To oni właśnie stanowią sens dzisiejszych czasów. Ich wrażliwość, wyobraźnia, wewnętrzne dobro uczy tych mocno stąpających po ziemi wrażliwości, współczucia i rozumienia poza okiem i uchem.
Intuicyjni, wrażliwi, niewinnie naiwni - Bóg ich ukochał i wysłał na ziemię, aby uczuli ludzi miłować poprzez współpracę, współodczuwanie i współtworzenie. Aby słowo” moje” zamienili na „nasze”.
To wielka i odpowiedzialna misja.
Intuicja - niebieski motyl, niech prowadzi to dziecko do jego celu, a ludzie niech dbają i podlewają jej wrażliwość a nie wychowują na drapieżnika tego świata
.

Kocham podziwiać !!!!

Pozdrawiam wszystkich.