Obraz "Ważki"

Obraz nosi nazwę ”Ważki.

Buduj pozytywny obraz samego siebie!!!

Ważki wlatują do naszego życia. O rany, trzymaj się za głowę, możesz nie nadążyć za ich zmienną naturą. Mimo wszystko trzymaj się i daj prowadzić. Raz tu, raz tam. Nagle i gwałtowne zmiany, kierunku lotu, najczęściej niespodziewane. Szybko, szybciutko, podążaj za samorealizacją. Postaw wreszcie na siebie i swoją odnowę.
Ważki - energia zmiany, przemiany, szybkości, długowieczności.
Potrzebujesz pozytywnej siły i energii życiowej. Zasycaj się więc tymi wszystkimi intensywnymi kolorami życia, które są na obrazie. Uruchomią ogromne pokłady sił i aktywności, które w sobie ukrywasz. Spoglądaj w głąb siebie i patrz na swoje życie z tej przestrzeni a zobaczysz jego sens. Jesteś tu po to, aby rozdawać ważki życia, innym. Zachęcać do samorozwoju i budowania pozytywnego obrazu samego siebie.
Koncentruj się więc na teraźniejszości, dobrobycie, powodzeniu, spokoju oraz harmonii. Niech twoje myśli podążają tylko za tymi odczuciami. Inne niech znikną z przestrzeni twojego życia. Odnajduj swoje skarby.
Każdy członek twojej rodziny ma taką swoją ważkę.
Każdy ma podążać za sobą i swoją samorealizacją. Czasem mogą być to zgoła odmienne kierunki i trzeba na to pozwolić. Kochanie zajmij się sobą, postaw na siebie i podążaj za swoją kolorową przyjaciółką. Lśnij w słońcu jak ona.
Puść wszystkie balony - marzenia, pragnienia, oczekiwania. Uwolnij się od kontroli. Puść a wszystko co dobre dla ciebie, wydarzy się bez wysiłku intelektu.
W zamian ważka( intuicja), będzie prowadzić cię każdego dnia bliżej twojej natury.
Rozbudź w sobie prawdziwy entuzjazm do budowania pozytywnego obrazu samej siebie, a cała rodzina na tym skorzysta
.

Kocham podziwiać !!!!

Pozdrawiam wszystkich.