Obraz "Pomiędzy światami"

Obraz nosi nazwę ”Pomiędzy światami” jest malowany dla Piotra

Obraz dla Piotra.
Między klasyką a współczesną nowoczesnością……

Pomiędzy światami. Połączenie tradycji ze współczesną myślą, pomost pomiędzy pokoleniami.
Improwizacja.
Kiedy gra muzyka, spokojnie klasyczna taka jak Jazz, a do tego współczesny street tancerz wiruje, w swojej wyobraźni ruchu, świat staje się piękniejszy i pełniejszy. Ten świat niczego nie wyklucza, wręcz przeciwnie, przygarnia to, co piękne z przeszłości i tworzy mądrzejszą przyszłość.
Inspiracja klasyką i improwizacja tego, co we współczesnej głowie gra.
Kto trafi za tym Chłopakiem? Tylko ci, którzy potrafią zrozumieć czasoprzestrzeń „ POMIĘDZY”.
Miłość za nim trafi, życie za nim trafi, kameralność za nim trafi, symfonia zgrabnych jazzowych dźwięków, też znajdzie do niego klucz zrozumienia.
Wrażliwa dusza, kochająca stare uliczki, kafejki oświetlone starą latarnią i giętkie życie płynące w rytm spokojnego saksofonu i trąbki Luisa Armstronga. Czarna dusza stworzona do czarnego tworzenia.
Biali tak bardzo ukochali, wszystko co czarne. Muzykę, taniec. On choć biały, ma duszę jazzmana rodem z Nowego Orleanu. Miasto pełne urokliwych kamieniczek, przyciąga najlepszych muzyków. Wisi w tym mieście wspomnienie Amstronga. Jego duch czuwa nad miastem, tak jak nad Piotrem czuwa duch sztuki, która wyrasta z przeszłości i wspomnień.
Dusza zachęca do ćwiczenia się w tym, w czym jest pasja a mianowicie ulicznej sztuce, dla wszystkich wrażliwców, którzy nie potrzebują fasad ważności ani prestiżu. Potrzebują sztuki, która karmi ich dusze.
Życzę wyjazdu do Nowego Orleanu i odnalezienia pasji, i siły do jej realizacji.
Niech muzycy maja cię w opiece…..płyń przez życie z bluesem pod pachą.

Pozdrawiam wszystkich.