O Nas

Przez życie idziemy razem już od 1991 roku, mijamy ludzi, zdarzenia i wciąż razem trzymając się za ręce kreujemy przyszłość. Ukochaliśmy wolność, podróże i nieprzewidywalne życie, ciągle w drodze nie mamy czasu się znudzić ani zestarzeć. Pokochaliśmy nasze wolne, pełne pasji Dusze i realizujemy swoje duchowe ścieżki, dzięki ludziom, którzy odwiedzają nasze życie.

W swojej drodze doświadczyliśmy wielu metod pracy nad sobą, sami stworzyliśmy metodę "Droga do Wolności" polegającą na oczyszczaniu siebie, a także "Delicious Life", w której kreowaliśmy swoją rzeczywistość. Dzisiaj jesteśmy na etapie pracy terapeutycznej, gdzie preferujemy powrót do porozumiewania się z własną naturą i słuchania co ma nam do powiedzenia. Dzięki wskazówkom jakie otrzymujemy od naszych Dusz, jesteśmy na czasie z własnym życiem i płynąc z jego prądem nie zatrzymujemy się nigdzie na dłużej.

 Przyszedł czas na realizowanie siebie przez zrozumienie Ducha Ziemi i natury.

Stworzyliśmy terapię opierającą się na innych stanach świadomości, dzięki którym przywracamy potencjały zagubione w trakcie życia.

Poznajemy siebie poprzez dotykanie różnych rodzajów energii, realizujemy to podróżując po Polsce i świecie. Docieramy do uświęconych miejsc, które zwiększają nasze rozumienie siebie, innych ludzi, życia i natury.

Cenimy sobie spokój i indywidualność.