Nasze cele

Odnajdując się w nowej rzeczywistości, która powstaje dzięki rozszerzaniu własnej świadomości zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy częścią całości. Jedno bez drugiego nie istnieje. Nie możemy zrozumieć siebie, tego kim jesteśmy bez zrozumienia Ducha Ziemi i wszystkiego co się na niej znajduje.

Wiemy o sobie tylko tyle, ile inni nam powiedzieli lub na ile zdefiniowaliśmy się w doświadczeniach. A prawda jest taka, że jesteśmy o wiele więksi, potężniejsi i nieskończeni w formie twórczego działania.

Uczymy odnajdywania siebie w całości, poprzez warsztaty "Droga Duszy" i Happy Mind - Happy Art

Pokazujemy ludziom, że nie są wyrwani z kontekstu tego kim są i nie są wyrwani z kontekstu Wszechświata. Nie są też tylko człowiekiem, ale są istotą wielowymiarową i częścią wszystkiego co jest.

W swoim życiu kierujemy się Osobistym Dekalogiem :

- Po pierwsze, zacznij wymawiać swoje imię tak, jak wymawiasz imię Boga.
- Po drugie, zacznij błogosławić swoje życie.
- Po trzecie, zacznij cieszyć się, że jesteś taka, jaka jesteś.
- Po czwarte, musisz zrozumieć, że wszystkie kanony, niezależnie od tego, czego dotyczą, są przeciwko twojej naturze. Jesteś autsajderem, prekursorem, nieuchwytną w żadne ramy energią, która wibruje zmianą.
- Po piąte, żadnych rozdrapywań ran, które i tak już dawno nie istnieją dla twojego wewnętrznego Boga. Istnieje tylko iluzja ich posiadania wewnątrz twojej głowy. Pamiętaj, wszystko przeminęło z wiatrem i nie zawracaj kijem Wisły. Nie wskrzeszaj tego, co obróciło się w proch.
- Po szóste, nikt nie ma boskiego prawa, aby mówić ci, co powinnaś a czego nie powinnaś robić.
- Po siódme, istnieje tylko jeden wymiar rzeczywistości, tylko ten, który właśnie rozgrywa się teraz. Nic innego nie istnieje. Wszystko jest możliwe później i nic nie jest możliwe wstecz. Nie obawiaj się, że historia się powtórzy. Nie twórz przyszłości z lęku przed nawiedzeniem cię historii.
- Po ósme, nie nawiązuj do tragicznych wydarzeń, nie odnoś się do nich ani dobrze ani źle. Nie opowiadaj, nie relacjonuj. Uznaj, że zabrał je wiatr zapomnienia. Skup całą siłę i uwagę na tym, co właśnie dziś możesz zrobić. Co właśnie dziś możesz stworzyć, co właśnie dziś może dać ci radość i za tym podążaj. Z tego właśnie stworzy się twoje jutro. Z przyjemności.
- Po dziewiąte, bądź jak wiatr, przewiewna i przewietrzona.
- Po dziesiąte, a to już będzie przez ciebie odkryte i dopisane
.