Warsztaty "Świadome Kreowanie Przyszłości"

Jest to warsztat ON-LINE do indywidualnej i samodzielnej pracy nad sobą.

Warsztaty "Świadome Kreowanie Przyszłości"- to nowatorskie podejście do kreatywnych możliwości ludzkiego umysłu, które były uśpione poprzez nadmierny rozwój lewej półkuli mózgowej.

Na nich uczymy się pobudzać kreację i twórcze myślenie o przyszłości poprzez aktywizowanie prawej półkuli mózgowej, która daje nam możliwość wędrowania po ponadczasowych przestrzeniach kosmosu i ściągania nowych informacji, które są niezbędne do budowania satysfakcjonującego życia. W przestrzeni świadomości zbiorowej nie ma treści, które można wykorzystać twórczo dla właściwego i satysfakcjonującego nas życia. Musimy nauczyć się podróżować po kosmicznych przestrzeniach wiedzy aby tworzyć nowoczesne, wysoko wibrujące doświadczenia dla ludzkości.

Warsztaty, odbywać się będą przez miesiąc.

W ich programie są filmy dostępne w zamkniętej grupie na Facebooku lub YouTube.

Raz w tygodniu, w niedzielę, będą odbywać się spotkania na żywo na Zoomie.

Na warsztatach będziemy pracować przed wszystkim z tematem tworzenia nowych wzorców ekonomicznych. Taka jest bowiem potrzeba współczesnych czasów.

Budowanie nowej ekonomi jest priorytetem. Stary system załamał się, nie można wrócić do tego, co było, więc jest głęboka potrzeba twórczych istot aby tworzyć nowe treści w tym temacie i rozpowszechniać na Ziemi.

Dostęp do filmów będzie stały bez limitu czasu.

Można go uzyskać przez Facebooka lub na YouTube.

Przy opcji przez Facebooka, trzeba mieć konto i musimy być znajomymi, wtedy wysyłam zaproszenie do zamkniętej grupy, na której umieszczone są filmy.

Opcja poprzez YouTube wymaga posiadania konta mail na gmail.com, wtedy wysyłam linki do filmów z warsztatami.

Do spotkań on-line potrzebna jest aplikacja Zoom.

Zapraszam wszystkich chętnych :)

Początek warsztatów 15 maja 2021r.

Koszt warsztatów - 850zł