Warsztaty Happy Mind-Happy Art

Happy Mind - Happy Art.

Kochani, dla każdego coś dobrego na nich się wydarzy – ZAPEWNIAM!

- Warsztaty, które mają za zadanie uwolnić wyobraźnię, wybudzić kreację, zachęcić do przekraczania granic w myśleniu i twórczości.

- Warsztaty, które mają dać wiedzę o nas, jako o artystach życia. Przywrócić poczucie własnej wartości na właściwe i należne miejsce.

- Warsztaty, które mają przywrócić naszą pierwotną potrzebę tworzenia i pozostawiania po sobie piękniejszego świata niż go zastaliśmy.

- Warsztaty, które mają dostarczyć nowego spojrzenia na swoją sztukę, niezależnie w jakim obszarze będziesz ją uprawiał.

- Warsztaty, które zachęcą cię do konkretnych działań w obszarze twoich zainteresowań.

- Warsztaty, na których przywrócimy instynkt tworzenia na właściwe miejsce.

- Warsztaty, na których przywrócimy poczucie szczęścia z twórczości. Eliminując jednocześnie strach i lęk przed krytyką.

 

Trzy dni przebywania w obszarze sztuki rzemieślniczej, tej która jest bliska naszej właściwej naturze.

Sztuka rzemieślnicza, przez duże S, nie dlatego, że jest wielka dla krytyków, profesorów, mistrzów, ale dlatego że jest bliska zwykłym ludziom. Zrozumiała, radosna, przaśna, przystępna i co najważniejsze spod naszych rzemieślniczo boskich, cudownych rąk. HappyAtr.

Nie ważne, czy chcesz pisać, malować, gotować, szyć, robić zdjęcia, kręcić filmy. Ważne jest to, że chcesz tworzyć. I te warsztaty są dla ciebie!

Jeśli chcesz się rozwijać, inwestować w zrozumienie siebie. Jeśli chcesz tworzyć bez strachu i lęku, że nie będzie dość dobre - zapraszam!

Razem będziemy uczyć się szczęśliwego tworzenia.

Dlaczego akurat szczęśliwe tworzenie? Dlatego, że wszystko jest energią, nasza twórczość również i ważne jest aby świat obdarzać czymś co go zmieni, podbuduje, zrównoważy. Nikt już nie potrzebuje destrukcyjnych artystów, którzy tworzyli w depresji. Świat potrzebuje przeciwwagi.

I my możemy to zrobić!

 

Przede wszystkim są to warsztaty do zmiany stanu umysłu. Przewartościowania przekonań dotyczących nas i naszego życia.

Skupimy się na odzyskaniu energii i pasji do działania, pracowitości na korzyść swojego szczęśliwego życia.

Na tych warsztatach nie uczymy się rzemiosła malarskiego, chociaż malowanie jest przewidziane, ale jako element rozbudzania szczęśliwej twórczości.

 

 

 Koszt warsztatów - cena 1200 zł.

 Potrzebne będzie ubranie, które można pobrudzić lub fartuch.

 W cenę wliczone są: materiały potrzebne na zajęciach, napoje i poczęstunek.

 Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie.