Obraz "Hula"

Obraz nosi nazwę ”Hula” i jest dla Bożeny.

Obraz dla Bożenki……

Zdarzyło mi się już malować papugę, jako symbol inteligencji duchowej, teraz jednak papuga, jako symbol wielowymiarowy, przedstawia komunikat wielopoziomowy.

Komunikat wielopoziomowy - nastąpił wzrost i wyostrzenie się twoich zdolności postrzegania Bożenko, stałaś się bogatsza w wiedzę o sobie i uzyskałaś wrażliwość odczytywania oraz komunikowania się ze wszystkim, co stanie na twojej drodze poza słowem.

Słowa uciekną w popłochu, ponieważ myśl, energia staną na pierwszym miejscu twojego zainteresowania, jako ogromna przygoda.

 Zaczną rozmawiać z Tobą: miejsca, trawa, zwierzęta, kamienie, skały. Ludzie przestaną do ciebie mówić, będziesz ich sczytywać jak książkę, czasem komedię, czasem obyczajową, czasem tragedię, czasem kryminał. Bez słów, które zaburzały prawdę, łatwiej będziesz podejmować decyzję. Oczywiście będą do ciebie mówić ale ty nie będziesz ich już słuchać będziesz głębiej ich odczuwać. Komunikat wielopoziomowy pomoże ci zadecydować, zgodnie z prawdziwymi przesłankami. Dusza chce abyś decydowała.

Papuga to też symbol potrzeby Twojej duszy, która pragnie doznawać kolorytu, barwności i soczystości życia. Aby się tak stało, trzeba podjąć w życiu parę decyzji, które dla umysłu mogą wydać się trudne, niedorzeczne, ale jeśli wyłączymy w sobie słowa, a włączymy odczuwanie podpowiedzi, wszystko w życiu ułoży się tak, abyś odnosiła sukcesy. Zasługujesz na to!

Kobieta na obrazie, to symbol poza horyzontalności, przekraczania swoich światopoglądów, nawiasów, myślokształtów.

Hawajka jest również symbolem pójścia za pomysłem, realizacją w świecie rzeczywistym swoich zamiarów. Korzysta w tym wszystkim z łączenia się z siłami wszechświata. Korzysta z przekazów natury i jego światła. Zewnętrzny świat pomaga jej we wszystkim, dając oświecenie, wiedzę i prowadzenie. Taniec hawajski hula jest symbolem stanu umysłu.

Potrzebujesz Bożenko podróży dalekich, kolorytu, ciepła, widoku poza horyzontalnego, ciała, które nastawione na promienie światła, ciepła i słońca będzie młodnieć, regenerować się, odczuwać szczęście a głowa będzie podejmować decyzje prowadzące do odczuwania sukcesu .

Na obrazie istnieją dwa pozornie odrębne światy. Świat kobiety i świat papugi.

Dla odczuwania te światy pozornie odrębne istnieją jednocześnie, choć intelekt nie wie o tym ale dusza, intuicja, Duch i Bóg w nas współpracuje ze wszystkim, czego umysł nie pojmował.

Teraz jesteś gotowa widzieć papugę i czerpać z niej poza werbalną wiedzę, która pomoże ci wieść życie usłane sukcesami.

Aloha i niech światło słońca przywróci Twoje życie na właściwe tory:) Tańcz swój taniec HULA i stań się w nim mistrzynią poprzez codzienne przebywanie z nim.

Pozdrawiam wszystkich.