Dlaczego My

Jesteśmy ludźmi, którzy stale się rozwijają. Pracują nad sobą, poszukują rozwiązań, analizują i dzięki temu stwarzają narzędzia, którymi zmieniają swoje życie.

Stworzyliśmy kilka metody pracy nad sobą.

W 2012 roku metodę "Droga do Wolności", która polegała na oczyszczaniu nieharmonijnych energii, blokad, archetypów, magii, klątw oraz na stwarzaniu pozytywnych energii. 

W roku 2015 stworzyliśmy metodę "Delicious Life" która polegała tylko i wyłącznie na stwarzani potrzebnych nam przestrzeni, energii czy rozbudzaniu talentów.

Stworzyliśmy wiele narzędzi do samodzielnej pracy w postaci medytacji.

Najbardziej popularną jest medytacja "Plastra miodu"

W 2016 roku powstało kolejne narzędzie pracy, terapia "PRZYSZYJ GUZIK". Polega ona na odzyskiwaniu utraconych potencjałów poprzez pracę w zmienionym stanie świadomości. Powstały także warsztaty "SAMOŚWIADOMOŚCI - KIM NAPRAWDĘ JESTEM".

W 2017 powstały kolejne warsztaty "Droga Duszy"

Naszą najnowszą propozycją są warsztaty "Szczęśliwa Sztuka" Happy Mind - Happy Art

Dzięki nam we współpracy z innymi ludźmi powstało wiele ciekawych projektów, między innymi audycje:

- "Cafe de flore"

- " Hotel pod Różanym Aniołem"

-  " Przy Malinowej Herbatce"

- " Pierwotne zapisy słowiańskiej ziemi"

- " Słowiańskie myśli".

Pozwalamy sobie na życie zgodne z nami. Jesteśmy odważnymi outsiderami, przecierającymi szlaki nową myślą, nowym dogmatem wiedzy, która promuje wolność i życie w zgodzie ze sobą i naturą istnienia. Ciągle w drodze dosłownie i w przenośni zachęcamy do podjęcia ryzyka, zmian i odkrywania nowych horyzontów. Jesteśmy w tym bardzo dobrzy, jednocześnie twardo stąpamy po ziemi, pomagając innym stworzyć życie uszyte na ich miarę.

Dlaczego my?

Bo kochamy to co robimy i jesteśmy przykładem na wolne życie.