Warsztaty Droga Duszy

Jesteśmy w czasie, kiedy już osiągamy osobiste wglądy w głąb swoich dusz. W porozumieniu z nimi zaczynamy układać nasze życia. To czas, kiedy każdy sam dociera do swojej kwintesencji. Sam poznaje język symboli swojej duszy.
To czas, w którym dusza zaczyna objawiać swoje plany na nasze życia. Zaczyna komunikować, co jest zgodne z jej planem, jak go realizować oraz w jakich okolicznościach i z jakimi ludźmi.
Tego wszystkiego doświadczymy na warsztatach.
Bardzo się cieszę, że będę mogła podzielić się z wami swoją wiedzą i umiejętnościami.
Kiedy już idziesz drogą swojej duszy, cały wszechświat pracuje na to, aby wszystko się na niej realizowało tak jak potrzeba.
Kiedy już wejdziesz na swoją właściwą drogę, bez obciążeń programów, cudzych myślokształtów, los sam zaprasza cię do zabawy zwanej życiem. Sam daje wskazówki, sam przynosi propozycje. Masz wrażenie, że przestałeś wysilać się a zanim zdążysz pomyśleć o czymkolwiek, już się zadziewa, a ty tylko przyjmując, płyniesz wreszcie z prądem. Droga duszy, ta właściwa dla nas, nasza.
Myślałam, że życie już zawsze będzie pod górkę, myliłam się. Proces oczyszczania zakończył się a przyszedł w zamian proces odczuwania co dla mnie słuszne a co nie. Co kocham robić a czego nienawidzę a robiłam, bo wydawało mi się z różnych powodów, że musiałam. Dziś nic innego mnie nie motywuje do działań jak odczuwanie szczęśliwości i ogromnej chęci doświadczania. Rezygnuję ze wszystkiego co odczuwam, że jest poza mną. Nie tłumaczę sobie niczego, zawierzam ale też nie mam ochoty tłumaczyć się innym choć czuję, że tego ode mnie wymagają. Serfuję sama. Jestem na drodze duszy. Czasem z niej spadnę, wtedy boli dyskomfort odczuwania ale zarazem ten dyskomfort właśnie pozwala mi szybko wrócić na swoją drogę duszy
.

Koszt zajęć 1400 zł.

Warsztaty trwają 3 dni.

Pierwszy dzień - 10:00 do 17:00

Drugi dzień –   10:00 do 17:00

Trzeci dzień – 10:00 do 17:00

W cenę wliczone są: materiały do samodzielnej pracy, podobrazia, farby, napoje.

Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie.