WARSZTATY GŁOS SERCA

Nowe warsztaty, nowa przestrzeń do odkrycia, unikatowe. Wydarzą się tylko raz.

Dlaczego tylko raz? Dlatego, że każde spotkanie ze sobą w ciszy i kreacji przesuwa nas w inną przestrzeń siebie. Bliższą i bardziej dopasowaną. Nie ma potrzeby spotykać się dwa razy w tym samym miejscu, skoro możemy za każdym razem być gdzie indziej.

Życie nauczyło mnie być zawsze na świeżo, zawsze o krok dalej niż wczoraj i tym chcę się z wami podzielić. Serce nie przywiązuje się do niczego, serce ma mnóstwo propozycji. Ważne abyśmy wreszcie sami słuchali tej przestrzeni, rozumieli ją i sami wyciągali wnioski z własnego odczuwania.

Wiele cichych chwil, wiele medytacji wprowadzających w głąb naszych wnętrz. Samorozpoznanie siebie i zero przestrzeni na intelektualne pytania kierowane na zewnątrz nas. Tylko my, samoświadomość siebie, samopoznanie i nasz wewnętrzny mistrz.

Wiele ciszy, wiele malowania, wiele nowych doznań z przebywania samego ze sobą.

Do warsztatów trzeba się przygotować. Tak, właśnie dobrze czytacie. Przygotować.

Oczyścić ciało, uspokoić umysł….

Zapraszam na zajęcia tych, którzy przynajmniej przez 3 dni przed warsztatami, nie będą spożywać produktów odzwierzęcych, alkoholu, nikotyny i innych używek. Na zajęciach potrzebny jest czysty, klarowny umysł.

Na warsztaty nie przynosimy telefonów komórkowych, tabletów i innych rozpraszaczy.

Zapraszam tych, którzy powstrzymają się od rozmów przez te trzy dni i gotowi są zaeksperymentować bycie w ciszy i zawierzeniu samemu sobie.

Na zajęciach nie będzie żadnych ekspertów ani osób, które mogą udzielać odpowiedzi. Będziemy tylko my zdani na siebie. Będziemy uczyć się i doznawać zaufania do swoich odczuć i przeczuć.

Nikt nie podpowie czy one są słuszne czy nie.

Nikt nie powie, swojego zdania na temat innych. Każdy będzie uczył się bycia w 100 % w swoim życiu i na swoim terenie. Będzie uczył się dawać wolność innym od swojego światopoglądu.

Jeśli jesteś gotów na taki eksperyment to znaczy, że jesteś gotów żyć w zgodzie ze sobą i nie pytać innych o zdanie. Jesteś gotów wiedzieć i czuć co jest dla ciebie właściwe i tym samym obdarzać innych.

 

Koszt zajęć 1400 zł.

 

Warsztaty trwają 3 dni.

Pierwszy dzień - 11:00 do 15:00

Drugi dzień –   10:00 do 14:00

Trzeci dzień – 10:00 do 14:00

 

Posiłki i noclegi we własnym zakresie.