Pytanie 1: Na czym polega metoda "PRZYSZYJ GUZIK"?

Jest to narzędzie poznawcze, służące do odzyskiwania potencjałów utraconych w trakcie życia. Nie robimy tam oczyszczania, nie stwarzamy nowych przestrzeni. Jesteśmy tylko i wyłącznie skoncentrowani na pracy z umysłem i za jego pomocą właśnie, na linii życia, odzyskujemy to co nasze a utracone w trakcie doświadczania świata. Terapia polega na swobodnym poruszaniu się po linii czasu życia, przechodzeniu w umyśle do różnych jego punktów, w których zostawiliśmy talenty, potencjały i energie potrzebne do samorealizacji siebie. Więcej ... Odzyskiwanie Potencjałów

Pytanie 2: Na czym polega rozmowa z Duszą?

Terapeuta pracuje w odmiennym stanie świadomości, dzięki temu ma dostęp do wszystkich informacji. Również do informacji odnoszących się do Duszy. Nawiązuje kontakt z przestrzenią Duszy człowieka i w sposób telepatyczny są mu przekazywane informację. Terapeuta pełni rolę przekaźnika informacji. Wszystko co mówi w trakcie sesji jest głęboko terapeutyczne. Dotyka miejsc i przestrzeni w umyśle człowieka, które wymagają uleczenia lub informacji która pomoże zrozumieć skąd się wziął obecny stan życia i jak go zmienić.

Pytanie 3: Czy trzeba się przygotować do rozmowy z własną Duszą?

Przede wszystkim trzeba mieć zawierzenie i ufność, że taka część nas, duchowa istnieje. Jakiekolwiek wątpliwości powodują zamknięcie lub zawężenia kanału informacyjnego przez co sesja terapeutyczna jest niepełna. Należy mieć otwarty umysł i zaufanie do terapeuty, który jest profesjonalistom w tym co robi.

Pytanie 4: Czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować na terapię "PRZYSZYJ GUZIK"?

Trzeba mieć przede wszystkim otwarty umysł i wiarę, że terapia będzie skuteczna. Należy też czuć zaufanie do terapeutów i procesu prowadzenia terapii. Jakiekolwiek wątpliwości powodują zamknięcie lub zawężenia kanału informacyjnego przez co sesja terapeutyczna jest niepełna.

Pytanie 5: Czym się różnią zajęcia grupowe od indywidualnych?

Terapia indywidualna jest przez skypa, prowadzona jest z jedną osobą spotkanie trwa około godziny. Zajęcia grupowe odbywają się przez cały dzień od godziny 10 do 18. Pracując w grupie uczestnik odzyskując swój zagubiony potencjał powoduje, że każdy członek grupy także go odzyskuje. Pracujemy na przestrzeni symbiozy i obopólnych korzyści, dzięki temu osiągamy szybsze efekty. W grupie jest wielka moc i siła.

Pytanie 6: Co to jest inny stan świadomości?

Świadomość - na przestrzeni wieków nie została ustalona jednoznaczna definicja. Według nas w świadomości zawiera się: percepcja, uwaga, pamięć, orientacja, myślenie, zdolności językowe, instynkt, intencjonalność, wola.

Odmienny stan świadomości to sfera rozszerzonego funkcjonowania we wszystkich wymienionych przestrzeniach. Uzyskujemy go techniką za pomocą, której zmieniamy fale mózgowe ze stanu aktywności na stan głębokiej relaksacji. Dzięki temu osiągamy wgląd do informacji znajdujących się poza logiczną sferą naszego umysłu. Mamy dostęp do informacji znajdujących się poza czasem liniowym. Dzięki temu swobodnie możemy poruszać się po meandrach przeszłości, teraźniejszości i przyszłości i szukać w nich informacji dotyczących tego, gdzie odnaleźć utracony potencjał.