Nasze cele

Odnajdując się w nowej rzeczywistości, która powstaje dzięki rozszerzaniu własnej świadomości zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy częścią całości. Jedno bez drugiego nie istnieje. Nie możemy zrozumieć siebie, tego kim jesteśmy bez zrozumienia Ducha Ziemi i wszystkiego co się na niej znajduje.

WYRWANE Z KONTEKSTU...

Jakie życie człowieka jest dziwne - słyszę w głowie takie zdanie - idzie sobie polną drogą i widzi patyk na drodze, podnosi go i mówi: O patyk... przygląda mu się i nic z tego przyglądania nie wynika. A to nie patyk - słyszę głos drzewa, które właśnie mijam na polnej drodze - to część mojej gałęzi. Wszystko masz w głowie powyrywane z kontekstu. Gałąź jest częścią drzewa a drzewo częścią wszechświata. Patyk jest częścią większej całości... jest elementem misternej układanki.                                                                                  Twoje życie - słyszę dalej delikatnie brzmiący monolog drzewa - a właściwie ten jego moment, który właśnie trwa, jest częścią wielkiego przedsięwzięcia Wszechświata.             A co ty robisz? Ty patrzysz na swoje życie w tym momencie, jak na wyrwane z kontekstu zdanie. Niczego nie rozumiesz, bo jak zrozumieć coś czemu brakuje z przodu, z tyłu i z boków. Jest kawałkiem - dajmy na to - nosa wyrwanego z obrazu kobiety. Sam tarci sens... nic nie znaczy... jest pogubiony i samotny...                                                                                                                                                                                                                                                                Wszystko ma głębszy wydźwięk niż nam się wydaje, nic nie jest wyrwane z kontekstu, wszystko jest w powiązaniu.

Podlewaj całość...

Mamy również wyrwany z kontekstu obraz siebie. Wiemy o sobie tylko tyle, ile inni nam powiedzieli lub na ile zdefiniowaliśmy się w doświadczeniach. A prawda jest taka, że jesteśmy o wiele więksi, potężniejsi i nieskończeni w formie twórczego działania.

Uczymy odnajdywania siebie w całości, poprzez warsztaty "Droga Duszy".

Pokazujemy ludziom, że nie są wyrwani z kontekstu tego kim są i nie są wyrwani z kontekstu Wszechświata. Nie są też tylko człowiekiem, ale są istotą wielowymiarową i częścią wszystkiego co jest.